MobiriseVEDENÍ ÚČETNICTVÍ

Nabízíme vedení účetnictví jak u nás, tak přímo u klienta. Zajistíme kompletní outsourcing podle Vašich potřeb.

Jestliže jste větší firma a nechcete vynášet dokumenty a citlivá data ven, tak Vám můžeme nabídnout vedení účetnictví u Vás a tak budete mít své účetnictví a doklady plně pod kontrolou!

Taktéž provádíme rekonstrukce účetnictví.

Jestliže se Vám nevyplatí zaměstnávat vlastní účetní a nepotřebujete každodenní osobní kontakt s účetní, tak Vám doporučujeme naše účetní služby, které se Vám ovšem musí při komparaci ceny našich služeb/mzdy účetní po finanční stránce vyplatit.

Společnost DPU s. r. o. Vám zabezpečí komplexní služby vedení a zpracování účetnictví dle platných právních předpisů s důrazem na Vaše ekonomické zájmy. Dále poskytujeme kompletní poradenský servis související s vedením účetnictvím od zpracování veškeré potřebné dokumentace, poskytování odborných konzultací až po zastupování před správními úřady a asistenci při případných finančních kontrolách.

V oblasti vedení účetnictví naše firma nabízí ceny, které jsou více než přijatelné. Samozřejmostí je bezchybné účtování, možnost fakturace a vedení skladového hospodářství, včasné upozornění na nezaplacené pohledávky a závazky, zastupování na úřadech a při kontrolách. Taktéž vypracováváme přiznání k DPH, dani silniční, přiznání k dani z příjmů fyzických osob.